Опитування «Ваша думка» (7–10 червня 2019 року)

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, типом населеного пункту та регіоном. Вибіркова сукупність: 2001 респондент. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: 2,3%.

Терміни проведення дослідження: 7-10 червня 2019 р.

  • Згідно результатів опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень імені О. Яременка та Центром «Соціальний моніторинг» 7-10 червня 2019 року, 58% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у голосуванні на дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня 2019 року, а 27% зазначили, що швидше за все голосуватимуть. 4% опитаних заявили, що скоріше за все не братимуть участі в голосуванні, а ще 7% однозначно не планують голосувати. 3% опитаних не визначилися з планами щодо участі у дострокових виборах.
  • В рейтингу електоральних симпатій серед політичних сил лідируючу позицію продовжує займати партія «Слуга народу», яку планують підтримати 49,8% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. Прохідний бар’єр також долають «Опозиційна платформа – За життя» (10,3%), «Батьківщина» (9,0%), «Європейська Солідарність» (8,7%), партія «Голос» (5,9%). Наближаються до 5%  «Громадянська позиція» та «Сила та честь» (по 4%).

Розгорнуті результати дослідження можна переглянути за посиланням нижче.

Джерело
Теги