Круглий стіл «Продовжуємо вчитися, продовжуючи вчити»

Запрошуємо вас взяти участь у роботі «круглого столу» «Продовжуємо вчитися, продовжуючи вчити», присвяченого ювілейним датам двох видатних особистостей, соціологів за професією та покликанням, дружба між якими розпочалася ще у студентські роки та тривала все життя, – Володимира Олександровича Ядова (1929-2015) та Іделаїди Дмитрівни Ковальової (1929-2019).

Організаторами «круглого столу» є Харківське відділення Соціологічної асоціації України та соціологічний факультет Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, термін проведення – остання декада жовтня 2019 року, місце проведення – соціологічний факультет Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

На засіданнях «круглого столу» планується обговорення питань розвитку вітчизняної соціологічної науки та освіти у їхній ретроспекції та перспективі. 

Свої заявки на участь у роботі «круглого столу», а також пропозиції щодо його можливих панелей просимо надіслати на адресу: sokuryanska@karazin.ua, до 10 вересня 2019 року.

З питань проведення «круглого столу» звертатися до

Мурадян Олени Сергіївни (socio@karazin.ua),

Сокурянської Людмили Георгіївни (sokuryanska@karazin.ua, 067-587-72-48; 095-472-77-61),

Аніпченко Світлани Миколаївни (kukolmark@gmail.com).

Про уточнені терміни проведення «круглого столу» «Продовжуємо вчитися, продовжуючи вчити» буде повідомлено пізніше.

 

Оргкомітет

Интервьюирование — процесс опроса респондента интервьюером, равно невыносимый для обоих, поскольку первый мнения не имеет, но вынужден высказывать, а второй имеет, но вынужден скрывать.