Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді

фотограф: Вікторія Якименко
Ольга Балакірєва

Добрий день,

ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» висловлює Міністерству освіти і науки України свою вдячність за підтримку загальнонаціонального опитування «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» в рамках міжнародного дослідження проекту «Health Behaviour in School-Aged Children» (HBSC), яке в Україні з 2001 року за технічної підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Новий звіт «В центрі уваги здоров’я та благополуччя підлітків. Результати дослідження «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (HBSC) у 2017/2018 рр. в Європі та Канаді» («Spotlight on adolescent health and well-being. Findings from the 2017/2018 Health Behaviour in School-aged Children (HBSC) survey in Europe and Canada») в рамках міжнародного дослідження «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (Health Behaviour in School-aged Children (HBSC)) буде представлено для спеціалістів та громадськості 19 травня 2020 року Регіональним бюро ВООЗ в Європі.

В Україні презентація міжнародного звіту «В центрі уваги здоров’я та благополуччя підлітків. Результати дослідження «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (HBSC) у 2017/2018 рр. в Європі та Канаді» запланована в режимі вебінару на 19 травня 2020 року об 11.00 на базі інформаційної онлайн-платформи “Центр Знань” за участі представників регіонального офісу ВООЗ в Європі, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, громадської організації “Український інститут соціальних досліджень ім. Олександра Яременка” та ДУ “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”.

Запрошуємо Вас до участі в презентації, яка відбудеться 19 травня 2020 року об 11.00 та просимо Вас підтвердити свою участь та зареєструватися за посиланням https://bit.ly/3dLBYmJ.

Теги
Интервьюирование — процесс опроса респондента интервьюером, равно невыносимый для обоих, поскольку первый мнения не имеет, но вынужден высказывать, а второй имеет, но вынужден скрывать.