Вітаємо ювіляра!

Источник
Юрій Яковенко
Источник Почесному члену Соціологічної асоціації України,

доктору соціологічних наук, професору,

професору кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету

ЯКОВЕНКУ Ю. І.


ШАНОВНИЙ ЮРІЮ ІВАНОВИЧУ!

Від імені Правління Соціологічної асоціації України і себе особисто щиро вітаю Вас з 70-річним ювілеєм!

Ваша наполеглива праця і великий досвід наукової і організаційної роботи добре відомі не тільки широкому соціологічному загалу в Україні, але й далеко за її межами. Ми пишаємося Вами як колегою і високо цінуємо Ваші ділові якості. Захоплюємося Вашим інтелектом, цілеспрямованістю, порядністю.

Важко перерахувати усі Ваші заслуги і досягнення як талановитого вченого, відомого дослідника в галузі теорії та методології соціології, соціології освіти, методики та методології соціологічних досліджень, соціології політики. Ваші численні наукові публікації засвідчують вагомість Вашого внеску в розвиток соціології в нашій країні.

Ми безкінечно вдячні Вам за плідну роботу в складі Правління Соціологічної асоціації України, в якості керівника науково-дослідницького комітету САУ з питань методології та логіки соціології, члена контрольно-ревізійної комісії САУ, незмінного організатора, учасника та модератора секції з питань теорії і методології соціології всіх Конгресів Соціологічної асоціації України. Ми надзвичайно цінуємо Ваші зусилля щодо боротьби з методологічною травмою вітчизняної соціології.

У зв’язку з Вашим днем народження прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя, молодості душі, відчуття повноти і неповторності життя, розуміння і підтримки людей, які Вас оточують, реалізації найсміливіших творчих задумів! Хай у Вас попереду буде ще багато плідних та натхненних років, хай примножуються Ваші досягнення!

З повагою

Президент Соціологічної асоціації України,

ректор Харківського національного університету

імені В. Н. Каразіна,

академік НАН України                                                                                                             Віль БАКІРОВ

Теги
Карго — туземный культ (связанный с попытками получить грузы с западными товарами посредством магии и заклинаний), который нашел продолжение в постсоветских государствах, пытающихся теми же средствами получить кредиты и инвестиции.