Співчуття рідним, близьким, колегам Сергія Івановича Устича (1955-2020)

Правління Соціологічної асоціації України з глибоким сумом сповіщає про те, що 7 лютого 2020 року на 65-ому році життя помер видатний український учений, колишній очільник Закарпатської обласної державної адміністрації, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Чехії та Словаччині (1999-2005 рр.), доктор соціологічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ужгородського національного університету Сергій Іванович Устич та висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам Сергія Івановича.

Ім’я професора Сергія Івановича Устича добре відомо не лише на вітчизняному просторі, а й далеко за його межами. Це людина з великої літери і світовим ім’ям. Багато поколінь українців знають С. Устича як талановитого політичного та державного діяча. Так, у різні часи Сергій Іванович обіймав різні високі посади. Він був народним депутатом Верховної Ради України ІІ скликання, головою Закарпатської облдержадміністрації та головою обласної ради, одним із ініціаторів створення та головою Ради Карпатського Єврорегіону, постійним представником від губернаторів і мерів України в Конгресі регіональних і місцевих влад Ради Європи в Страсбурзі, Надзвичайним та Повноважним Послом України в Чехії, Надзвичайним та Повноважним Послом України в Словаччині.

Для багатьох українських соціологів професор Устич був не тільки колегою, а й другом.

Найтепліші людські стосунки та наукові контакти пов’язували Сергія Івановича з багатьма українськими та іноземними соціологами.

Прощаючись з Сергієм Івановичем, ми не прощаємося з його науковою спадщиною, яка, без сумніву, ще довгі роки буде у нагоді новим і новим поколінням соціологів.

У пам’яті сердець українських соціологів назавжди залишиться Сергій Іванович Устич – чудова Людина та справжній Учений.

Правління САУ

Теги