Щиро вітаємо Євгена Івановича Головаху з ювілеєм!

Віль Бакіров

Источник


Заступнику директора з наукової роботи
Інституту соціології НАН України,
завідувачу відділу методології
і методів соціології,
члену-кореспонденту НАН України,
Почесному доктору
Харківського національного
університету імені В. Н. Каразіна,
Почесному члену
Соціологічної асоціації України,
доктору філософських наук, професору

ГОЛОВАСІ Є. І.

ДОРОГИЙ ЄВГЕНЕ ІВАНОВИЧУ!

    Прийміть щиросердні вітання від Соціологічної асоціації України та Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з нагоди ювілею!

    Ви, безумовно, належите до вузького кола особливих особистостей, які поєднують у собі потужний інтелект, автентичну інтелігентність і справжню людяність. Із року в рік Ви та очолюваний Вами колектив викристалізовуєте, виточуєте кожну грань фахового пізнання, свою теоретичну базу, предмет і методи досліджень, активно інтегруєте це у світову соціологічну науку. Поставивши провідним принципом своєї діяльності формування соціологічної еліти нашої країни, готуєте високопрофесійного універсального соціолога.

     Вагомим і незаперечним є Ваш авторитет серед друзів та колег не тільки Інституту соціології НАН України, але й всієї вітчизняної соціологічної спільноти! Важко перерахувати усі Ваші заслуги і досягнення як талановитого вченого, відомого дослідника в галузі теорії й методології соціології, соціології політики та соціальних трансформацій, соціології особистості та соціальної психології. Ваші непересічні результати наукових досліджень засвідчують вагомість Вашого внеску в розвиток соціології в нашій країні.

    Ваша постать бездоганного професіонала, людини компетентної, вольової, інтелектуальної і доброзичливої викликають захоплення всіх, хто має щастя працювати і спілкуватися з Вами!

      Прийміть щиру вдячність за щоденну творчу, натхненну працю, за усвідомлення великої відповідальності за майбуття соціологічної науки та освіти України.

     Завдяки Вашій роботі поширюється і примножується авторитет соціологічної науки та освіти України на весь світ!

    Хай же у Вас попереду буде багато плідних та натхненних років, примножуються Ваші добрі справи. Прийміть найтепліші побажання доброго здоров’я, життєвого оптимізму, бадьорості духу, невичерпної енергії, удачі та успіхів у здійсненні всього задуманого і бажаного!

З глибокою повагою,
Президент Соціологічної
асоціації України,
ректор Харківського національного
університету імені В. Н. Каразіна,
академік НАН України                                                                                                            Віль БАКІРОВ

13 серпня 2020 року


ВІТАННЯ

Теги