Щирі співчуття рідним і близьким Сергія Олексійовича Макеєва

Людмила Сокурянська

Правління Соціологічної асоціації України з глибоким сумом сповіщає, що 2 грудня 2023 року на 74-му році життя помер  доктор соціологічних наук, професор, завідувач відділу соціальних структур, заступник директора з наукових питань Інституту соціології НАН України СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ МАКЕЄВ.


Вітчизняна соціологічна спільнота  добре знає та шанує Сергія Олексійовича як видатного Вченого, який зробив величезний внесок у становленні та розвиток соціологічної науки в нашій країні.

Ця інтелігентна, надзвичайно ерудована, креативна, відкрита до наукової комунікації людина була і надовго залишиться незаперечним авторитетом та взірцем для наслідування для багатьох поколінь українських соціологів.

У наших серцях назавжди залишиться світла пам’ять про Сергія Олексійовича Макеєва  –  талановиту Людину, мудрого Вчителя, безкомпромісного Науковця, дивовижну Особистість.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким Сергія Олексійовича, його друзям та колегам, усім, хто знав та мав щастя спілкуватися із ним.
Правління Соціологічної асоціації України

Теги