ХХ Всесвітній соціологічний конгрес

Ольга Куценко

Шановні колеги, вітаю!

30 вересня завершиться термін подання заявок у вигляді тез для участі у ХХ Всесвітньому соціологічному конгресі, який відбудеться 25.06 – 1.07 2023 р. у Мельбурні (Австралія). За попереднім рішенням ISA конгрес буде проходити у гібридному режимі, тобто з можливістю он-лайн участі.
Нам є що представити соціологам світу і взяти участь у різноманітних сесіях, дискусіях, зустрічах. Скористайтеся цією можливістю представити свої наукові інтереси!
Інформація щодо формату тез, загальної програми, дослідницьких комітетів і груп, що відбиратимуть учасників та формуватимуть численні сесії на конгресі, тут:  https://www.isa-sociology.org/en/conferences/world-congress/melbourne-2023/deadlines-2023

The deadline for the abstract submission for the XX ISA World Congress of Sociology  (June 25 to July 1, 2023 in Melbourne, Australia)  is a few days from now, September 30 at 2400GMT. Please remind and encourage the members of your respective associations to submit their abstracts. The conference webpage is here:
З повагою
Ольга Куценко
Теги