Інформація про звітні збори Черкаського регіонального відділення САУ

6 лютого на базі Черкаського державного бізнес-коледжу відбулися загальні збори Черкаського регіонального відділення Соціологічної Асоціації України, приурочені до 5-ої річниці з дня заснування відділення. Голова ЧРВ САУ, кандидат соціологічних наук Людмила Дудко зачитала телеграму з привітаннями за підписом Президента Соціологічна асоціація України (САУ), ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, академіка НАН України Віля Савбановича Бакірова.

З вітальним словом виступив директор Черкаського державного бізнес-колледжу, доктор економічних наук, професор Олег Куклін. Найактивніших членів ЧРВ було нагороджено Почесними грамотами САУ, подяками та вітальними листами.

Цього року до лав ЧРВ САУ було прийнято 5 нових членів і тепер в складі ЧРВСАУ 32 члени.

Голова відділення виступила з детальним звітом діяльності організації за 5 років. Зокрема доповідач розповіла, що у 2019 році правління РВСАУ стало співорганізатором 4 обласних семінарів та конференцій для підвищення кваліфікації викладачів соціально-гуманітарних дисциплін, члени відділення брали участь у нових дискусійних форматах по актуальних соціальних проблемах в навчальних та культурно-мистецьких закладах. Організація залучалась до проектів САУ в частині проведення фокус-груп. Вже 5 років ЧРВСАУ співпрацює з Центром гендерних досліджень і комунікацій ЧНУ. У 2019 році проведений  міждисциплінарний науково-методичний круглий стіл «Гендерний аспект в оцінці людського потенціалу».

По завершенню урочистостей учасники зборів перейшли до обговорення плану та  стратегії діяльності ЧРВ САУ на 2020 рік.


Иррационализм — вера в неограниченные познавательные возможности человеческого невежества.