Запрошуємо до публікації! "Соціальні технології: актуальні проблеми теорії та практики"

Шановні колеги!

Пропонуємо усім авторам, які зацікавлені у співпраці, опублікувати свою наукову роботу у №87/2020 наукового-практичного фахового збірника наукових праць «Соціальні технології: актуальні проблеми теорії та практики».

Науковий журнал «Соціальні технології: актуальні проблеми теорії та практики» внесений до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») у галузі соціальних наук (054 – Соціологія) відповідно до Наказу МОН України від 02.07.2020 № 886 (Додаток 4).

Для розгляду питання про публікацію статті у №87/2020 необхідно до 23 жовтня 2020 року заповнити електронну довідку про автора та на електронну пошту редакції admission@soctech-journal.kpu.zp.ua надіслати:
1. Статтю.
2. Відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті (після отримання реквізитів).

Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI.

Авторські примірники №87/2020 будуть направлені на поштові адреси, вказані в інформаційних довідках, рекомендованим листом після 25 грудня 2020 року.

Для перегляду додаткової інформації про журнал, у разі зацікавленості, Ви можете завітати на офіційний сайт видання, а також завантажити прикріплений до цього повідомлення файл (http://soctech-journal.kpu.zp.ua/info.pdf).


Редакція збірника наукових праць «Соціальні технології: актуальні проблеми теорії та практики»

Класичний приватний університет
вул. Жуковського, 70 б, м. Запоріжжя, Україна, 69002
Електронна пошта: admission@soctech-journal.kpu.zp.ua
Офіційний сайт: soctech-journal.kpu.zp.ua
Телефон: +38 095 653 44 25