XXII "Харківські соціологічні читання"

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Харківське відділення Соціологічної асоціації України та соціологічний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна мають честь запросити вас до участі в роботі ХХІІ Міжнародної наукової конференції «Харківські соціологічні читання», яка відбудеться 3-4 листопада 2022 року і буде присвячена пам’яті засновниці Харківської соціологічної школи, фундаторки вітчизняної соціологічної науки та освіти, професорки Олени Олександрівни Якуби.

Життєве та наукове кредо Олени Якуби – боротьба за відстоювання істини, за реалізацію головного завдання соціології – вивчення реальних соціальних процесів задля поліпшення життя суспільства. Особливого значення наукові та етичні імперативи Олени Якуби набувають в умовах реалій сучасної України, її боротьби з російськими агресорами.

Саме ці імперативи стали наріжним каменем тематики цьогорічних «Харківських соціологічних читань»: «Соціологія на війні: місія та соціальна відповідальність науки».

Для участі в конференції необхідно до 15 вересня 2022 року заповнити реєстраційну форму

https://forms.gle/LAgXMvEZX6gbXq9u8

До заявки на участь у конференції можуть додаватися тези, які будуть опубліковані  в електронному збірнику, або стаття, яка за умови позитивної рецензії буде опублікована в черговому номері фахових соціологічних видань Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Соціологічної асоціації України (вимоги до оформлення тез і статей додаються).

Участь у конференції та публікація надісланих тез і статей є безкоштовними.

З питань проведення конференції звертатися до:

Мурадян Олени Сергіївни (тел. +380 97 113 56 84; e-mail: socio@karazin.ua),

Сокурянської Людмили Георгіївни (тел. +380 95 472 77 61; e-mail: sokuryanska@karazin.ua),

Голікова Олександра Сергійовича (тел. +380 97 657 01 48, e-mail: golikov@karazin.ua),

Аніпченко Світлани Миколаївни (тел. +3866 891 71 49, e-mail: sociologicalassociation.ua@gmail.com).

Деталі участі в інформаційному листі.


XXII Харківські соціологічні читання-2022


Eng_XXII Inf – Readings-2022