XІV Міжнародні соціологічні читання пам’яті Н.В. Паніної «Суспільство після пандемії: світ і Україна»

Шановні колеги!

Інститут соціології НАН України та Соціологічний центр імені Н.В.Паніної запрошують Вас взяти участь у XІV Міжнародних соціологічних читаннях пам’яті Н.В. Паніної «Суспільство після пандемії: світ і Україна», що відбудуться  10 грудня 2020 року в змішаному форматі (онлайн/офлайн).

У зв’язку з обмеженнями щодо кількості учасників масових заходів в Інституті соціології НАН України (м. Київ, вул. Шовковична, 12) до безпосередньої  реєстрації учасників Читань в  інституті запрошуються члени Правління САУ, засновники і члени комісії конкурсу імені Н.В.Паніної, а також співробітники Інституту, які беруть участь в організації Читань.

Просимо колег, які бажають взяти участь онлайн у Читаннях та в роботі круглого столу “Суспільство після пандемії: світ і Україна ”, надіслати до  3 грудня 2020 р. заявку (прізвище, ім‘я, наук. ступінь та звання, посада, назва виступу) паралельно на дві електронні адреси:

golos100@gmail.com (Головаха Євген),

panina.fund@gmail.com (Жуленьова Оксана).

Після отримання заявки пізніше вам будуть надіслані персональні запрошення та  посилання на онлайн-платформу Читань та засідання Правління.

У випадку оголошення в Україні (або Києві) локдауну (тотального карантину) Читання і засідання Правління САУ будуть проведені повністю в онлайн-форматі.

Оргкомітет ХIY Міжнародних соціологічних читань пам’яті Н.В.Паніної

Стереотипы — примитивные представления о социальной действительности, укоренившиеся в обыденном сознании; такого же рода представления в сознании социологов именуются социологическими знаниями.