VII Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне суспільство і Природа: вектори взаємовпливу»

Дніпровське обласне відділення САУ

Південноукраїнське відділення САУ

Асоціація соціологів та демографів Республіки Молдова

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Маріупольський державний університет (м. Маріуполь)

Сілезька політехніка (м. Забже, Польща)

Криворізький державний педагогічний університет (м. Кривий Ріг)

 

Інформаційне повідомлення

 

Кафедра соціології та масових комунікацій Криворізького державного педагогічного університету 2425 листопада 2022 року в очному і онлайн режимі проводить VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Інформаційне суспільство і Природа: вектори взаємовпливу».

Мета конференції – обговорення співтовариством академічних соціологів актуальних питань функціонування й розвитку соціуму та людини в сучасних умовах, презентації наукових досягнень, обміну досвідом проведення теоретичних і прикладних досліджень взаємовпливу інформаційного суспільства і природи в умовах глобалізаційних викликів.

Публікація матеріалів конференції планується в одному з двох видань, які включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б» у галузі соціальних наук (054 – Соціологія):

  1. «Соціальні технології: актуальні проблеми теорії та практики» (технічні вимоги: http://soctech-journal.kpu.zp.ua/avtoram).
  2. «Держава та регіони. Серія: Соціальні комунікації» (технічні вимоги: http://www.zhu.edu.ua/journal_cpu/index.php/der_sc/about/submissions#authorGuidelines).

Оплата статті здійснюється відповідно до редакційних умов журналів за банківськими реквізитами, означеними на офіційних сайтах, після прийняття до друку.

Дедлайн подання матеріалів для публікації статей – 10 листопада 2022 р.

Також планується видання монографії «Сучасний стан і перспективи досліджень у системі «Суспільство-Інформація-Природа»» з присвоєнням їй номера ISBN. Стаття до монографії повинна представляти собою цілісний матеріал наукового змісту, що включає результати оригінальних досліджень автора.

 Участь у підготовці матеріалів до колективної наукової монографії є безкоштовною!

Дедлайн подання матеріалів для участі у монографії – 20 листопада 2022 р.

Запрошуємо до участі у конференції та сподіваємося на плідну співпрацю!

З повагою, Голова організаційного комітету, завідувачка кафедри соціології та масових комунікацій Криворізького державного педагогічного університету, кандидат соціологічних наук, доцент Ірина Грабовець (iryna.hrabovetz@kdpu.edu.ua).

З усіх питань звертайтеся до членів організаційного комітету:

Людмила Калашнікова (lvkalashnikova198@gmail.com);

Алла Лобанова (lobanova-as@ukr.net).

Деталі в інформаційному листі.


ІнфоЛист


Запрошення_до_участі_у_конференції