VI Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт "Аналіз соціальних даних 2022"

Запрошуємо Вас до участі у VI Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт 

“Аналіз соціальних даних 2022” / “Social Data Analysis 2022”

До участі у конкурсі запрошуються студенти будь-якого року навчання або випускник 2022 року бакалаврської або магістерської програми будь-якого ЗВО (ВНЗ) Європи

Робочі мови конкурсу: українська, англійська.

Переможці конкурсу будуть нагороджені призами від працедавців та грошовими нагородами:

 • 1 місце – 5000 грн
 • 2 місце – 3000 грн
 • 3 місце – 2000 грн
 • “За оригінальність” – 1000 грн

Спеціальна відзнака від компанії Reputation Capital Data – 7000 грн. За результатами оцінювання може бути розділена між двома учасниками за умови відсутності явного лідера. Критерії присудження відзнаки:

 • – оцінка робіт для присудження «Спеціальної відзнаки» буде проводитись представниками компанії Reputation Capital Data на основі презентації (не статті) та індивідуального виступу учасника.
 • – додатковою перевагою для оцінки робіт будуть:
  •    використання даних (з відкритих джерел), пов’язаних з нематеріальними активами – репутацією, брендом, goodwill та ін.
  •    використання для підготовки презентації не формату PPT(pptx), а інших підходів, пов’язаних з візуалізацією даних (Power BI, Tableau, Qlik, Prezi).
  •    використання складних чи нестандартних підходів до аналізу даних (дерева рішень, нейронні мережі та ін).

Спеціальна відзнаку від Reputation Capital Data – «місячне оплачуване стажування в компанії Reputation Capital Data» зі ставкою 10 000 грн / місяць, але ця відзнака може бути присуджена, а може бути і не присуджена, відповідно до рішення компанії.

 

+ Пізніше ми опублікуємо інформацію про ще більше призів – їх буде багато. Ми саме ведемо перемовини зі спонсорами

Статус учасників другого туру прирівнюються до статусу учасників Всеукраїнських конференцій і їм можуть бути нараховані додаткові бали успішності, передбачені відповідним положенням ЗВО. Участь у другому турі підтверджується сертіфікатом

Конкурс буде проходити в два етапи

1. На першому етапі з надісланих робіт буде відібрано 10 найкращих (ТОП-10)

2. На другому етапі автори відібраних робіт виступають перед журі конкурсу із презентацією та відповідають на запитання. За результатами презентацій обираються переможці.

 

Для перемоги в конкурсі необхідно

– зареєструватися

– надіслати свою роботу

– увійти в ТОП-10 за результатами першого (заочного) етапу

– надіслати відео презентації, виступити та перемогти

Реєстрація учасників проводиться по 20 липня включно. Завершується реєстрація 20.07.2022 о 23:59 (Київський час). Для реєстрації необхідно заповнити GoogleForms за адресою

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffKWOd37ep-UmSXKysd4n3hejIsunT1LA1q1PjIzUclXk3XQ/viewform

При реєстрації необхідно вказати тему роботи, інформацію про себе та про свого наукового керівника.

Робота має бути надіслана по 24 липня включно на адресу soc.knu@gmail.com. Надіслати потрібно текст роботи (один файл в форматі MS Word), що включає опис аналізу (власне сама робота) та всі супровідні матеріали, необхідні для розуміння та відтворення (за необхідності) ходу аналізу, викладеного в тексті.

УВАГА!!! Роботи, надіслані після 25.07.2022 00:01 (Київський час), до розгляду братись не будуть.

Перший етап. До кінця дня 31.07.2022  журі розглядає надіслані роботи, визначає 10 найкращих робіт та надсилає електронною поштою авторам цих робіт запрошення взяти участь в другому етапі. Список відібраних робіт буде також розміщений на сайті.

Другий етап розпочнеться в суботу 06.08.2022 о 10-00 на факультеті соціології КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, пр. Глушкова 4д + онлайн). Десять переможців першого етапу публічно, в присутності гостей, презентують свої роботи журі та відповідають на поставлені запитання. Спостерігати за презентаціями зможуть всі бажаючі.

Учасники надсилають файли зі своєю презентацією та відеозапис виступу на адресу soc.knu@gmail.com до кінця дня 03.08.2022

Регламент презентації учасника – до 10 хв. для виступу та до 5 хв. для  відповідей.

Виступи починаються о 10.00 06.08.2022 та закінчуються о 14.30 (перерва на каву 12.30-13.00)

Конкурс проводитиметься онлайн.

Робота журі та спілкування з працедавцями – 14.30-15.30

Оголошення результатів та вручення нагород о 15.40

Журі конкурсу складається з фахівців факультету соціології, компанії Kantar Ukraine, інших дослідницьких інституцій та працедавців. Наукові керівники фіналістів не можуть бути членами журі.

Голова журі – професор кафедри методології та методів соціологічних досліджень факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрій Петрович Горбачик.

ПОДРОБИЦІ ЗА ПОСИЛАННЯМ

 
Прошу поширити цю інформацію серед студентів.

заздалегідь вдячний

А. Горбачик