Школа молодого соціолога «Нові протоколи соціологічних досліджень: онлайн як спокуса та загроза»

Шановні колеги!

З метою вдосконалення професійної підготовки молодих науковців, викладачів та аспірантів Соціологічна асоціація України разом з Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна проводять з 17 по 21 травня 2021 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Школу молодого соціолога «Нові протоколи соціологічних досліджень: онлайн як спокуса та загроза».

У рамках Школи будуть проведені майстер-класи провідних вітчизняних соціологів, які мають досвід організації та проведення онлайн-досліджень (див. програму Школи у додатку).

Цього року Школа молодого соціолога буде проведена в онлайнформаті.

Просимо Вас відрядити для участі в роботі Школи молодого соціолога одного представника від Вашого регіонального відділення (аспіранта, науковця або викладача до 35 років), який є членом Соціологічної асоціації України та не має заборгованості по сплаті членських внесків до САУ.

Для участі в Школі просимо до 30 квітня 2021 року  заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdf7tAcIOGd6u3BQLDEiP4u_4I58WwoeN-1sKE6Nom6dC2jIw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628

та додати до неї опубліковану або підготовану майбутнім слухачем Школи наукову статтю, що на момент подання ніде не була опублікована (останнє бажано).

Відбір учасників Школи буде здійснюватися на конкурсній основі за результатами рецензування статей.

Сертифікат учасника Школи молодого соціолога буде виданий лише за умови участі слухача в роботі всіх майстер-класів, запланованих програмою Школи, та виконання творчого (індивідуального або групового) завдання за проблематикою Школи.

Дякуємо за співробітництво!

Деталі в інформаційному листі.


Інфо_ШКОЛА МОЛОДОГО СОЦІОЛОГА Харків 2021


Проєкт програми ШМС

З повагою
Президент Соціологічної асоціації України

Віль БАКІРОВ,

віцепрезидентка Соціологічної асоціації України

Людмила СОКУРЯНСЬКА