ХІV Міжнародна науково-практична конференція "Соціологія, соціальна робота та соціальне забезпечення: регулювання соціальних проблем"

Запрошуємо до участі у ХІV Міжнародній науково-практичній конференції “Соціологія, соціальна робота та соціальне забезпечення: регулювання соціальних проблем”!

Дата проведення конференції: 9-10 травня 2024 року.

Завдання конференції: обговорення актуальних соціальних проблем країн Центрально-Східної Європи, зокрема соціальних вимірів наслідків російської агресії проти України, місця і ролі соціології та соціальної роботи у подоланні цих наслідків; підвищення інтересу молодих дослідників до активної наукової діяльності в галузі соціології, соціальної роботи та соціального забезпечення; сприяння формуванню наукових та академічних зв’язків між провідними навчальними та дослідницькими закладами соціогуманітарного профілю України та зарубіжних країн.

До участі у конференції запрошуються усі особи, зацікавлені у тематиці конференції.

Робочі мови: українська, англійська, польська, німецька.

Форма участі: дистанційна.

За результатами конференції буде видано збірник наукових праць (в електронному форматі). Доповідь публікуватиметься мовою оригіналу.

Статті, підготовлені на основі доповідей на конференції, також можуть бути опубліковані у фахових виданнях України з соціології («Український соціологічний журнал», Вісник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна «Соціологічні дослідження сучасного суспільства: методологія, теорія, методи»).

Заявка на участь у конференції та матеріали доповіді приймаються до 15 квітня 2024

Заявку на участь у конференції просимо заповнити за посиланням: https://forms.gle/dx7xtzGyfiLdoPPL9

Заявка подається одним із авторів та є обовʼязковою. Матеріали доповіді без заявок опубліковані НЕ БУДУТЬ!

Оформлені доповіді прикріпленим файлом за нижче наведеними зразками просимо надсилати на електронну адресу: socio.nulp@gmail.com

Докладніше про конференцію: Оголошення 14 Міжнар. наук-практ. конфер. каф СР НУ ЛП укр., eng., pol(1)