Співчуття рідним, близьким, колегам Буреги Валерія Васильовича

Правління Соціологічної асоціації України з глибоким сумом сповіщає про те, що 27 січня 2021 року на 70-ому році життя помер член Правління САУ, доктор соціологічних наук, професор кафедри соціології та політології Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», професор кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Бурега Валерій Васильович та висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам Валерія Васильовича. 

Ім’я професора Валерія Васильовича Буреги добре відомо вітчизняній соціологічній спільноті. Багато років Валерій Васильович очолював Донецьке регіональне відділення САУ (2004-2017 рр.), був засновником і завідувачем першої в Україні кафедри соціології управління (з 2004 року) в Донецькому державному університеті управління. Все своє життя Валерій Васильович присвятив розвитку вітчизняної соціологічної освіти та науки.

Для багатьох українських соціологів професор Бурега В. В. був не тільки колегою, а й другом. Найтепліші людські стосунки та наукові контакти пов’язували Валерія Васильовича з багатьма українськими та іноземними соціологами.

Прощаючись з Валерієм Васильовичем, ми не прощаємося з його науковою спадщиною, яка, без сумніву, ще довгі роки буде у нагоді новим і новим поколінням соціологів.

У пам’яті сердець українських соціологів назавжди залишиться Валерій Васильович Бурега як чудова людина, вірний друг, мудрий керівник, талановитий науковець.

Правління САУ

Теги