Професор Федір Шандор – з відзнакою Валерія Залужного

Людмила Сокурянська

Професор Федір Шандор – з відзнакою Валерія Залужного

«Золотим хрестом» ужгородського науковця й військового вдостоєно за те, що в складній бойовій ситуації взяв на себе командування ротою.

Почесний нагрудний знак «Золотий хрест», що входить до нагородної системи Головнокомандувача Збройних сил України, днями отримав завідувач кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ й молодший сержант ЗСУ Федір Шандор.

Як зауважує професор у коментарі Медіацентру, нагородою головнокомандувача його вдостоїли за те, що в жовтні – грудні минулого року на території Харківщини в складній бойовій ситуації, не будучи офіцером, узяв на себе керівництво значним військовим підрозділом. Федір Федорович тоді став виконувати обов’язки командира першої роти 68-го окремого батальйону 101-ї бригади територіальної оборони Закарпаття.

Нагадаємо, з перших днів повномасштабного вторгнення Федір Шандор став на захист Української держави, вступивши добровольцем до лав ТрО.

За те, що непрості воєнні будні зумів поєднувати з дистанційним викладанням своїм студентам в Ужгородському університеті, зажив всесвітньої відомості як професор з окопу.

Днями медіа повідомили, що з зовсім скоро Федір Федорович стане на дипломатичну службу, виконуючи обов’язки посла України в Угорщині. Чи вдасться йому поєднувати науково-педагогічну діяльність в УжНУ з дипломатичною – читайте незабаром на нашому сайті.

Джерело: https://mediacenter.uzhnu.edu.ua/news/profesor-fedir-shandor-z-vidznakoiu-valeriia-zaluzhnoho/2023-08-09-57524

Теги