ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Конфлікти, війни та соціальні трансформації епохи модерну: теорія, історія, сьогодення»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі в роботі ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Конфлікти, війни та соціальні трансформації епохи модерну: теорія, історія, сьогодення», яка відбудеться 12-13 червня 2023 року в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти, журналісти, представники громадських організацій.

В межах конференції обговорюватимуться різноманітні питання теоретичного осмислення конфліктів, методології та методів їхнього соціолого-емпіричного вимірювання, історичної ролі конфліктів, чинників та наслідків сучасних конфліктів; акцентуватиметься увага на соціологічних студіях таких проявів конфліктів у сучасному світі, як війна, зокрема напад рф на суверенну Україну, соціальне насильство у його гендерних, освітніх, релігійних тощо формах, постконфліктне відтворення суспільства у перспективі його сталого розвитку.

За матеріалами конференції буде видано збірку тез. Учасники конференції також матимуть можливість опублікувати свої статті у фаховому виданні з соціології «Вісник НТУУ «КПІ». Політологія. Соціологія. Право».

Для участі в конференції у секціях 1-6 потрібно до 19:00 8 червня 2023 року надіслати на електронну адресу sociology.conference.kpi@gmail.com тези та заповнити заявку на участь за посиланням: https://forms.gle/cSmyh1S11LuT9Aca6, секція 7 має окремий емейл: olimpiada.fsp@gmail.com.

Перелік секцій, за якими буде здійснено роботу конференції, а також деталі щодо участі та публікації можна знайти у файлі нижче.

kpi-welcome-letter-ukr-final