Щиро вітаємо з ювілеєм, шановний Станіславе Львовичу!

Віль Бакіров

 

Доктору соціологічних наук, професору,

завідувачу кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету

КАТАЄВУ С. Л.

 

ШАНОВНИЙ СТАНІСЛАВЕ ЛЬВОВИЧУ!

Від імені Правління Соціологічної асоціації України та себе особисто щиро вітаю Вас з прекрасною та мужньою датою – 75-річним ювілеєм!

Ваш життєвий шлях – гідний взірець таланту, ерудиції, працьовитості і одночасно такту, доброзичливості, делікатності. Усі ці роки ми знаємо Вас як вдумливого вченого, організатора науки, виключно світлу людину, яка служить для нас справжнім еталоном за багатьма професійними й особистісними якостями.

Вашому перу належать численні монографії, підручники, наукові статті, що вивчаються, цитуються та стимулюють творчий пошук молодих учених. Ми пишаємося Вами як колегою і високо цінуємо Ваші ділові якості; схиляємося перед Вашими творчими здібностями, інтелектом, цілеспрямованістю, активною громадянською позицією.

Ви, безумовно, належите до числа тих, кого називають елітою нації. Можна нескінченно дивуватися багатогранності Вашої особистості, захоплюватися Вашою інтелігентністю, доброзичливістю, інтелектуальним і духовним багатством! Спілкування з Вами завжди несе щире задоволення!

У зв’язку з Вашим ювілеєм прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя, молодості душі, відчуття повноти і неповторності життя, розуміння і підтримки людей, які Вас оточують, реалізації найсміливіших творчих задумів! Від щирого серця бажаю Вам підкорення нових ювілейних вершин, чудових досягнень у благородній справі розвитку соціологічної науки, міцного здоров’я, сімейних радощів та оптимізму. Хай у Вас попереду буде ще багато плідних та натхненних років, хай примножуються Ваші досягнення!

З глибокою повагою

Президент Соціологічної асоціації України,

доктор соціологічних наук, професор

Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна,

академік НАН України

Віль БАКІРОВ

Теги