Щирі співчуття рідним Богдана Васильовича Слющинського

Людмила Сокурянська

Правління Соціологічної асоціації України з глибоким сумом сповіщає про те, що в березні 2022 року на 75-ому році життя від осколкового поранення завмерло серце доктора соціологічних наук, професора кафедри філософії та соціології Маріупольського державного університету Богдана Васильовича Слющинського, та висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам Богдана Васильовича.
Ім’я професора Богдана Васильовича Слющинського добре відомо вітчизняній соціологічній спільноті. Багато років Богдан Васильович очолював Донецьке регіональне відділення САУ (2017-2022 рр.), був завідувачем кафедри філософії та соціології в Маріупольському державному університеті, присвятив своє життя розвитку соціологічної освіти та науки, композиторській та поетичній творчості.
Для багатьох українських соціологів професор Слющинський Б. В. був не тільки колегою, а й другом.
Найтепліші людські стосунки та наукові контакти пов’язували Богдана Васильовича з багатьма українськими та іноземними соціологами.
Прощаючись з Богданом Васильовичем, ми не прощаємося з його науковою спадщиною, яка, без сумніву, ще довгі роки буде у нагоді новим і новим поколінням соціологів.
У пам’яті сердець українських соціологів назавжди залишиться Богдан Васильович Слющинський як чудова людина, вірний друг, мудрий керівник.

Правління САУ


Теги