IV Конгрес Соціологічної асоціації України

Шановні колеги, раді запросити вас до роботи IV Конгресу Соціологічної асоціації України «Трансформація соціальних інститутів в інформаційному суспільстві», який відбудеться в онлайн форматі 28-29 жовтня 2021 року.

Трансляцію пленарних засідань ви можете переглядати на головній сторінці YouTube каналу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за посиланням:   https://www.youtube.com/c/KarazinUniver

Звертаємо вашу увагу, що трансляція пленарних виступів на YouTube каналі  відбуватиметься мовою доповідачів (англійською, французькою).

Перегляд пленарних засідань українською мовою буде доступний за допомогою додатку Zoom за  посиланням, яке можна отримати у модераторів секцій / “круглих столів” / дискусійних панелей.

Для переходу в режим перекладу необхідно знайти на нижній панелі іконку із зображенням глобуса (див. фото нижче “Опція перекладу в Zoom”).На ZOOM-конференцію ви маєте увійти не пізніше, ніж за 15 хвилин до початку пленарних засідань та панельної дискусії, вказавши своє прізвище латинськими літерами (наприклад, Ivanenko).

Коли ви підключитесь до ZOOM, ваш мікрофон буде автоматично вимкнений. Вмикати його протягом пленарних засідань не можна.

Питання до доповідачів пленарних засідань можна ставити ТІЛЬКИ У ЧАТІ ZOOM-конференції, вказуючи при цьому:

  1. до кого питання;
  2. ваш email, на який доповідач може надіслати відповідь, якщо вона не буде надана під час пленарних засідань.

У додатках нижче прикріплені:

  • програма активних посилань для підключення до роботи секційних засідань, дискусійних панелей, «круглих столів» Конгресу ;
  • програма виступів учасників Конгресу;
  • тези учасників Конгресу.

 

Щиро сподіваємось на нашу зустріч під час Конгресу та бажаємо вам протягом 28-29 жовтня отримати задоволення від плідних наукових дискусій у межах роботи пленарних та секційних засідань, дискусійних панелей і «круглих столів».

 

З повагою

оргкомітет


ПОСИЛАННЯ_НА_СЕКЦІЇ_КРУГЛІ_СТОЛИ_ПАНЕЛІ


ПРОГРАМА ІV КОНГРЕСУ САУ


Theses_IV_Congress_SAU