Школа молодого соціолога «Нові протоколи соціологічних досліджень: онлайн як спокуса та загроза»

Шановні колеги!

З метою вдосконалення професійної підготовки молодих науковців, викладачів та аспірантів Соціологічна асоціація України разом з Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна проводять з 17 по 21 травня 2021 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Школу молодого соціолога «Нові протоколи соціологічних досліджень: онлайн як спокуса та загроза».

У рамках Школи будуть проведені майстер-класи провідних вітчизняних соціологів, які мають досвід організації та проведення онлайн-досліджень.

Цього року Школа молодого соціолога буде проведена в змішаному (онлайн/ офлайн) форматі.

 

Для участі в Школі просимо до 30 квітня 2021 року  заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdf7tAcIOGd6u3BQLDEiP4u_4I58WwoeN-1sKE6Nom6dC2jIw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628

та додати до неї підготовану майбутнім слухачем Школи наукову статтю, що на момент подання ніде не була опублікована.

 

Відбір учасників Школи буде здійснюватися на конкурсній основі за результатами рецензування статей.

Оплата проживання та харчування учасників Школи здійснюється за рахунок організаторів Школи, проїзд – за кошти організації (вишу, наукової установи тощо), що відряджає, або за власні кошти слухачів.

Сертифікат учасника Школи молодого соціолога буде виданий лише за умови участі слухача в роботі всіх майстер-класів, запланованих програмою Школи, та виконання творчого (індивідуального або групового) завдання за проблематикою Школи.

Дякуємо за співробітництво!

Деталі в інформаційному листі.


ШКОЛА МОЛОДОГО СОЦІОЛОГА Харків 2021

З повагою
Президент Соціологічної асоціації України

Віль БАКІРОВ,

віцепрезидентка Соціологічної асоціації України

Людмила СОКУРЯНСЬКА