Plugins - XML Sitemap Generator for Google - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (118 entries)

en: Product Categories
uk_UA: Категорії товару

en: Comment Count
uk_UA: Личільник коментарів

en: Uses the number of comments of the post to calculate the priority
uk_UA: Використовує кількість коментарів до публікацій для калькуляції пріорітету

en: Comment Average
uk_UA: Коментарів Середнє

en: Uses the average comment count to calculate the priority
uk_UA: Використовує кількість коментарів у середньому для калькуляції пріорітету

en: Always
uk_UA: Завжди

en: Hourly
uk_UA: Щочасу

en: Daily
uk_UA: Щоденно

en: Weekly
uk_UA: Щонедільно

en: Monthly
uk_UA: Щомісячно

en: Yearly
uk_UA: Щорічно

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: Thank you very much for your donation. You help me to continue support and development of this plugin and other free software!
uk_UA: Дякую вам дуже за ваше пожертвування. Ви допомагаете мені підтримувати та розробляти цій плагін та інше вільне програмне забеспечення.

en: No thanks, please don't bug me anymore!
uk_UA: Ні, дякую, будь ласка, не турбуйте мене!

en: Configuration updated
uk_UA: Конфігурація оновлена

en: Error while saving options
uk_UA: Помилка при збереженні опцій

en: Error while saving pages
uk_UA: Помилка при збереженні сторінок

en: The default configuration was restored.
uk_UA: Конфігурація за замовчуванням була відновлена.

en: About this Plugin:
uk_UA: Про цей Плагін:

en: Plugin Homepage
uk_UA: Домашня сторінка Плагіну

en: Suggest a Feature
uk_UA: Замовити Функціонал

en: Report a Bug
uk_UA: Повідомити про помилку

en: Basic Options
uk_UA: Базові Опції

en: Learn more
uk_UA: Дізнатись більше

en: Add sitemap URL to the virtual robots.txt file.
uk_UA: Додати URL файлу Sitemap в віртуальний файл robots.txt .

en: Advanced options:
uk_UA: Додаткові опції:

en: Try to increase the memory limit to:
uk_UA: Спробуйте збільшити ліміт пам'яті:

en: Try to increase the execution time limit to:
uk_UA: Спробуйте збільшити ліміт часу виконання до:

en: Include a XSLT stylesheet:
uk_UA: Додати таблиці стилів XSLT:

en: Full or relative URL to your .xsl file
uk_UA: Повний або відносний URL до вашого. XSL-файлу

en: Use default
uk_UA: Використовувати параметри за замовчуванням

en: Note
uk_UA: Примітка

en: URL to the page
uk_UA: URL сторінки

en: Enter the URL to the page. Examples: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home
uk_UA: Введіть URL для сторінки. Приклади: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home

en: Choose the priority of the page relative to the other pages. For example, your homepage might have a higher priority than your imprint.
uk_UA: Виберіть пріоритет сторінки в порівнянні з іншими сторінками. Наприклад, ваша домашня сторінка, можливо, має більш високий пріоритет, ніж інші.

en: Last Changed
uk_UA: Останні Зміни

en: Enter the date of the last change as YYYY-MM-DD (2005-12-31 for example) (optional).
uk_UA: Введіть дату останнього зміни як РРРР-ММ-ДД (наприклад, 2005-12-31) (не обов'язково).

en: Change Frequency
uk_UA: Зміна частоти

en: #
uk_UA: №

en: Add new page
uk_UA: Додати нову сторінку

en: Please select how the priority of each post should be calculated:
uk_UA: Будь ласка, виберіть який пріоритет повинен бути розрахований для кожної публікації :

en: Do not use automatic priority calculation
uk_UA: Не робити автоматичну калькуляцію приорітету

en: All posts will have the same priority which is defined in &quot;Priorities&quot;
uk_UA: Всі публікацї, будуть мати такий же пріоритет, який визначений в &quot;пріоритети&quot;

en: Sitemap Content
uk_UA: Зміст мапи сайту

en: Include homepage
uk_UA: Включити домашні сторінки

en: Include posts
uk_UA: Включити публікації

en: Include static pages
uk_UA: Включити статичні сторінки

en: Include categories
uk_UA: Включити категорії

en: Include archives
uk_UA: Включити архіви

en: Include tag pages
uk_UA: Включити сторінки тегів

en: Include author pages
uk_UA: Включити сторінки авторів

en: Excluded categories
uk_UA: Виключити категорії

en: Exclude posts
uk_UA: Виключити публікації

en: Exclude the following posts or pages:
uk_UA: Виключити наступні публікації або сторінки:

en: List of IDs, separated by comma
uk_UA: Перелік ID, розділених комою

en: Child posts won't be excluded automatically!
uk_UA: Дочірні публікації не виключаються автоматично!

en: Homepage
uk_UA: Домашня сторінка

en: Static pages
uk_UA: Статичні сторінки

en: Categories
uk_UA: Катергорії

en: The current archive of this month (Should be the same like your homepage)
uk_UA: Поточний архів за цей місяць (Повинен бути таким самим, як ваша головна сторінка)

en: Older archives (Changes only if you edit an old post)
uk_UA: Попередні архіви (змінються тільки тоді, коли ви редагуєте старі публікації)

en: Tag pages
uk_UA: Сторінки тегів

en: Priorities
uk_UA: Пріоритети

en: Posts (If auto calculation is disabled)
uk_UA: Публікації (Якщо авторозрахунок відключено)

en: Minimum post priority (Even if auto calculation is enabled)
uk_UA: Мінімальний  пріоритет публікації (Навіть якщо автоматичний розрахунок було включено)

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: XML-Sitemap Generator
uk_UA: XML-Генератор Мапи сайту

en: XML-Sitemap
uk_UA: XML-Мапа сайту

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: FAQ
uk_UA: Часті питання

en: Disable
uk_UA: Відключено

en: All done!
uk_UA: Все готово!

en: Your PHP version is too old for XML Sitemaps.
uk_UA: Ваша версія PHP застаріла для XML Sitemaps.

en: Further options
uk_UA: Додаткові параметри

en: Include sitemap in HTML format
uk_UA: Включити мапу сайту в HTML форматі

note: translators: %s: search term
en: Include taxonomy pages for %s
uk_UA: Включити сторінки таксономії для %s

en: Notify Search Engines about all sitemaps
uk_UA: Повідомляти пошуковим системам про всі мапи сайту

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Your WordPress version is too old for XML Sitemaps.
uk_UA: Ваша версія WordPress застаріла для XML Sitemaps.

en: Webserver Configuration
uk_UA: Конфігурація веб-сервера

en: Don't show this anymore
uk_UA: Не показувати це більше

en: Include the last modification time.
uk_UA: Включити час останньої модифікації.

en: No support topics available or an error occurred while fetching them.
uk_UA: Немає тем підтримки або виникла помилок при їх завантаженні.

en: Recent Support Topics / News
uk_UA: Останні теми підтримки / Новини

en: Override the base URL of the sitemap:
uk_UA: Перевизначити базову URL-адресу мапи сайту:

en: Search engines haven't been notified yet
uk_UA: Пошукові системи поки що не були повідомленні

en: The old files were successfully deleted.
uk_UA: Застарілі файли успішно видалені.

en: Posts
uk_UA: Записи

note: translators: %s: search term
en: Include custom post type %s
uk_UA: Включати користувацький тип записів %s

en: Custom post types
uk_UA: Користувацькі типи запису

en: Custom taxonomies
uk_UA: Користувацькі таксономії

en: WordPress standard content
uk_UA: Звичайний вміст WordPress

en: (The required PHP XSL Module is not installed)
uk_UA: (Необхідний модуль PHP XSL не встановлений)

en: Support Topics have been disabled. Enable them to see useful information regarding this plugin. No Ads or Spam!
uk_UA: Теми підтримки вимкнено. Увімкніть їх, щоб побачити корисну інформацію про цей плагін. Без реклами чи спаму!

en: Sure, but I already did!
uk_UA: Звичайно, але я вже зробив!

en: Ping was executed, please see below for the result.
uk_UA: Пінг було виконано. Результат дивись нижче.

en: The plugin is notifying the selected search engines about your main sitemap and all sub-sitemaps. This might take a minute or two.
uk_UA: Плагін повідомляє вибраним пошуковим системам про вашу основну мапу сайту та про всі під-мапи. Це може зайняти хвилину-дві.

en: The old files could NOT be deleted. Please use an FTP program and delete them by yourself.
uk_UA: Старі файли НЕ вдалося видалити. Скористайтеся FTP програмою та видаліть їх самостійно.

en: Disable this option if you get garbled content or encoding errors in your sitemap.
uk_UA: Вимкніть цю опцію, якщо у вашій мапі сайту з’являється помилковий вміст або помилки кодування.

en: Try to automatically compress the sitemap if the requesting client supports it.
uk_UA: Спробуйте автоматично заархівувати мапу сайту, якщо запитуючий клієнт підтримує його.

en: %s was <b>successfully notified</b> about changes.
uk_UA: %s було <b>успішно повідомлено</b> про зміни.

en: This is highly recommended and helps the search engines to know when your content has changed. This option affects <i>all</i> sitemap entries.
uk_UA: Це настійно рекомендується і допомагає пошуковим системам дізнатися, коли змінився ваш вміст. Цей параметр впливає на <i>усі</i> записи мапи сайту.

en: Since you are using Nginx as your web-server, please configure the following rewrite rules in case you get 404 Not Found errors for your sitemap:
uk_UA: Оскільки ви використовуєте Nginx, в якості свого веб-сервера, будь ласка, налаштуйте такі правила перезапису на випадок, якщо ви отримаєте помилки 404 Не Знайдені для вашої мапи сайту:

note: translators: %s: search term
en: If you encounter any problems with your sitemap you can use the <a href="%d">debug function</a> to get more information.
uk_UA: Якщо у вас є якісь проблеми з вашою картою сайту, ви можете скористатися <a href="%d">функцією налагодження</a> для отримання додаткової інформації.

en: It took %time% seconds to notify %name%, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
uk_UA: Потрібно повідомити %time% секунд, щоб повідомити %name%, можливо, ви хочете вимкнути цю функцію, щоб скоротити час створення.

note: translators: %s: search term
en: Result of the last ping, started on %date%.
uk_UA: Результат останньої перевірки, початої %date%.

en: Post Priority
uk_UA: Пріоритет запису

en: No pages defined.
uk_UA: Жодної сторінки не знайдено.

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Sitemap Resources:
uk_UA: Ресурси мапи сайту:

en: Official Sitemaps FAQ
uk_UA: Офіційні ЧаПи мапи сайту

en: Reset options
uk_UA: Скинути параметри

en: Sitemaps Protocol
uk_UA: Протокол мапи сайту

en: Update options
uk_UA: Оновити параметри

en: Author pages
uk_UA: Сторінки автора

en: Pages saved
uk_UA: Сторінки збережені

en: Hide this notice
uk_UA: Сховати це сповіщення
