Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (120 entries)

note: translators: %1$s and %2$s are replaced by opening and closing anchor tags.
en: Yoast respects your privacy. Read %1$sour privacy policy%2$s on how we handle your personal information.
uk_UA: Yoast поважає Вашу конфіденційність. Прочитайте нашу %1$sполітику конфіденційності%2$s про те, як ми поводимося з Вашою особистою інформацією.

en: Welcome notice
uk_UA: Ласкаво просимо

en: Show welcome notice
uk_UA: Показати вітальне повідомлення

note: translators: %s: Yoast Duplicate Post.
en: You've successfully installed %s!
uk_UA: Ви успішно встановили %s!

en: You have successfully subscribed to the newsletter. Please check your inbox.
uk_UA: Ви успішно підписалися на розсилку. Будь ласка, перевірте свою поштову скриньку.

en: Please enter valid e-mail address.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

en: Something went wrong. Please try again later.
uk_UA: Щось пішло не так. Спробуйте пізніше.

en: Added
uk_UA: Додано

en: Removed
uk_UA: Видалено

en: An error occurred while deleting the Rewrite & Republish copy.
uk_UA: Сталася помилка під час видалення копії Переписати та Опублікувати.

note: Description of the plugin
en: The go-to tool for cloning posts and pages, including the powerful Rewrite & Republish feature.
uk_UA: Інструмент для клонування записів та сторінок, включаючи потужну функцію перезапису та повторної публікації.

note: translators: 1: The page title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten page %1$s is now scheduled to replace the original page. It will be published on %2$s.
uk_UA: Ця переписана сторінка %1$s тепер має замінити оригінальну сторінку. Вона буде опублікований %2$s.

note: translators: 1: The post title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten post %1$s is now scheduled to replace the original post. It will be published on %2$s.
uk_UA: Цей переписаний запис %1$s тепер має замінити оригінальний запис. Він буде опублікований %2$s.

en: Schedule republish
uk_UA: Запланувати повторну публікацію

note: translators: %s: Date on which the post is to be republished.
en: Republish on: %s
uk_UA: Опублікувати повторно: %s

en: Compare
uk_UA: Порівняти

en: Do you want to compare your changes with the original version before merging? Please save any changes first.
uk_UA: Бажаєте порівняти свої зміни з оригінальною версією перед об’єднанням? Спершу збережіть усі зміни.

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Rewrite & Republish of %s
uk_UA: Переписати та опублікувати з %s

[ctx: verb]
en: Rewrite & Republish
uk_UA: Переписати та опублікувати

note: translators: %s: Post title.
en: Rewrite & Republish &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Переписати та опублікувати &#8220;%s&#8221;

en: Show these links
uk_UA: Показати ці посилання

en: Warning: users will be able to copy, rewrite and republish all posts, even those of other users.
uk_UA: Попередження: користувачі зможуть копіювати, переписувати та повторно публікувати всі записи, навіть записи інших користувачів.

en: Rewrite & Republish
uk_UA: Переписати та опублікувати

en: In a metabox in the Edit screen
uk_UA: У метабоксі на екрані редагування

en: Post format
uk_UA: Формат запису

en: The original post has been edited in the meantime. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
uk_UA: Оригінальний запис було відредаговано за цей час. Якщо ви клацнете «Перепублікувати», цей переписаний запис замінить оригінальний запис.

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s post duplicated. You can now start rewriting your post in the duplicate of the original post. Once you choose to republish it your changes will be merged back into the original post. | %s posts duplicated. You can now start rewriting your posts in the duplicates of the original posts. Once you choose to republish them your changes will be merged back into the original post.
uk_UA[0]: %s Запис клонований. Тепер ви можете почати переписувати свій запис у дублікаті оригінального запису. Коли ви вирішите опублікувати її знову, ваші зміни будуть об'єднані з оригінальним записом.
uk_UA[1]: %s Записи клоновані. Тепер ви можете почати переписувати свої записи у дублікатах оригінальних записів. Коли ви вирішите опублікувати їх знову, ваші зміни будуть об'єднані з оригінальними записами.
uk_UA[2]: %s Записів клоновані. Тепер ви можете почати переписувати свої записи у дублікатах оригінальних записів. Коли ви вирішите опублікувати їх знову, ваші зміни будуть об'єднані з оригінальними записами.

en: Your original post has been replaced with the rewritten post. You are now viewing the (rewritten) original post.
uk_UA: Ваш оригінальний запис було замінено переписаним записом. Тепер ви переглядаєте (перезаписаний) оригінальний запис.

note: translators: %1$s: scheduled date of the copy, %2$s: scheduled time of the copy.
en: A duplicate of this post was made, which is scheduled to replace this post on %1$s at %2$s.
uk_UA: Створено дублікат цього запису, який має замінити цей запис на %1$s у %2$s.

en: A duplicate of this post was made. Please note that any changes you make to this post will be replaced when the duplicated version is republished.
uk_UA: Зроблено дублікат цього запису. Зверніть увагу, що будь-які зміни, які ви вносите в цей запис, будуть замінені під час повторної публікації дубльованої версії.

en: You can only make one Rewrite & Republish duplicate at a time, and a duplicate of this post already exists in the trash. Permanently delete it if you want to make a new duplicate.
uk_UA: Ви можете створити тільки одну копію запису «Перезаписати й опублікувати повторно» за раз, і копія цього запису вже існує в кошику. Якщо ви хочете створити нову копію, видаліть її остаточно.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
uk_UA: Тепер ви можете почати переписувати свій запис у цій копії оригінального запису. Якщо ви клацнете «Перепублікувати», цей переписаний запис замінить оригінальний запис.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", your changes will be merged into the original post and you’ll be redirected there.
uk_UA: Тепер ви можете почати переписувати свій запис у цій копії оригінального запису. Якщо ви клацнете «Опублікувати заново», ваші зміни будуть об'єднані з оригінальним записом, і ви будете перенаправлені туди.

en: An error occurred while republishing the post.
uk_UA: Виникла помилка під час повторної публікації запису.

en: Republish
uk_UA: Повторне опублікування

en: You cannot create a copy for Rewrite & Republish if the original is not published or if it already has a copy.
uk_UA: Ви не можете створити копію для Переписати та Републікації, якщо оригінал не опубліковано або якщо він уже має копію.

en: Copy creation failed, could not create a copy.
uk_UA: Спроба створення копіювання зазнала невдачі, не вдалося створити копію.

en: You cannot create a copy of a post which is intended for Rewrite & Republish.
uk_UA: Неможливо створити копію запису, призначеного для перезапису та повторної публікації.

en: &larr; Return to editor
uk_UA: &larr; Повернутися до редактора

note: translators: %s: original item link (to view or edit) or title.
en: Compare changes of duplicated post with the original (&#8220;%s&#8221;)
uk_UA: Порівняння змін дубльованого запису з вихідним (&#8220;%s&#8221;)

en: Changes overview failed, could not find original post.
uk_UA: Не вдалося виконати огляд змін, не вдалося знайти оригінальний запис.

note: translators: %s: post ID.
en: Changes overview failed, could not find post with ID %s.
uk_UA: Не вдалося переглянути зміни, не вдалося знайти запис з ID %s.

en: No post has been supplied!
uk_UA: Не вибраний запис!

en: You aren't allowed to duplicate this post
uk_UA: Ви не маєте права дублювати цей запис

en: Subscribe
uk_UA: Підписатися

note: translators: 1: Code start tag, 2: Code closing tag, 3: Link start tag to the template tag documentation, 4: Link closing tag.
en: You can also use the template tag %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMore info on the template tag%4$s.
uk_UA: Ви також можете використовувати шаблонний тег %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sДодаткова інформація про шаблонний тег%4$s.

note: translators: %s: Post title.
en: New draft of &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Нова чернетка &#8220;%s&#8221;

[ctx: verb]
en: Clone
uk_UA: Клонувати

note: translators: %s: post title
en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>
uk_UA: Оригінальний елемент, з якого було скопійовано: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>

en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>
uk_UA: Оригінальний елемент, з якого це було скопійовано: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span></span>

en: Delete reference to original item.
uk_UA: Видаліть посилання на оригінальний елемент.

en: Email address
uk_UA: Email адреса

note: translators: 1: Yoast
en: If you want to stay up to date about all the exciting developments around Duplicate Post, subscribe to the %1$s newsletter!
uk_UA: Якщо ви хочете бути в курсі всіх цікавих подій навколо Duplicate Post, підпишіться на розсилку новин %1$s!

note: translators: %s: Post title.
en: Clone &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Копія &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Original: %s
uk_UA: Першоджерело: %s

en: Original item
uk_UA: Оригінальний елемент

en: After the title in the Post list
uk_UA: Після заголовку у списку постів

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox in Quick Edit
uk_UA: ви також зможете видалити посилання на першоджерело за допомогою прапорця в режимі швидкого редагування

en: In a column in the Post list
uk_UA: У колонці в списку записів

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox
uk_UA: Ви також зможете видалити посилання на першоджерело за допомогою прапорця

en: Show original item:
uk_UA: Показати першоджерело:

en: Settings sections
uk_UA: Розділи налаштувань

en: Settings for Duplicate Post
uk_UA: Налаштування Duplicate Post

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Переглянути &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Preview &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Перегляд &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Редагувати &#8220;%s&#8221;

en: Current user is not allowed to copy posts.
uk_UA: Поточний користувач не має права копіювати записи.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
uk_UA: ви, мабуть, захочете скасувати відмітку, якщо у вас немає особливих вимог

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Bulk Actions
uk_UA: Пакетні дії

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
uk_UA: Ви можете використовувати *, щоб вказати нуль або більше алфавітно-цифрових символів: наприклад, поле *

en: Menu order
uk_UA: Порядок меню

en: Author
uk_UA: Автор

en: Template
uk_UA: Макет (Шаблон)

en: Featured Image
uk_UA: Головне зображення

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s item copied. | %s items copied.
uk_UA[0]: %s елемент дубльований.
uk_UA[1]: %s елементи дубльовано.
uk_UA[2]: %s елементів дубльовано.

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements.
uk_UA: Чи відображатимуться посилання для користувацьких типів публікацій, зареєстрованих темами чи плагінами, залежить від використання ними стандартних елементів інтерфейсу WordPress.

en: Select the post types you want the plugin to be enabled for.
uk_UA: Виберіть типи записей, для яких потрібно ввімкнути плагін.

en: Enable for these post types
uk_UA: Включити для цих записів цих типів

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors.
uk_UA: Паролі та вміст захищених паролем повідомлень можуть стати видимими для небажаних користувачів і відвідувачів.

en: Show/hide private taxonomies
uk_UA: Показати\приховати приватні таксономії

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
uk_UA: Додавати це число до головного порядку меню (порожній або нуль, щоб зберегти значення)

en: Increase menu order by
uk_UA: Збільшити порядок меню на

en: except pingbacks and trackbacks
uk_UA: Крім сповіщень та зворотніх посилань

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Children
uk_UA: Дочірні елементи

en: Attachments
uk_UA: Вкладення

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Excerpt
uk_UA: Короткий опис

en: Slug
uk_UA: Частина посилання

en: Status
uk_UA: Статус

en: Date
uk_UA: Дата

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Post/page elements to copy
uk_UA: Запис\сторінка, які необхідно дублювати

en: Display
uk_UA: Відображення

en: Permissions
uk_UA: Дозволи

en: What to copy
uk_UA: Що копіювати

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
uk_UA: Функції копіювання для цього типу запису не включені в розділі налаштувань

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Admin bar
uk_UA: Панель адміністратора

en: Edit screen
uk_UA: Екран налаштувань

en: Post list
uk_UA: Список записів

en: Show links in
uk_UA: Показувати посилання в

en: Roles allowed to copy
uk_UA: Ролі дозволено копіювати

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
uk_UA: Суфікс, що додаватиметься після заголовку. Наприклад "- Копія " (Залиште пустим, щоб його не додавати)

en: Title suffix
uk_UA: Суфікс для заголовку

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
uk_UA: Префікс, що додаватиметься перед заголовком Наприклад "Копія - " (Залиште пустим, щоб його не додавати)

en: Title prefix
uk_UA: Префікс заголовку

en: Do not copy these taxonomies
uk_UA: Не копіювати ці таксономії

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied.
uk_UA: Список розділених комами полів метаданих, які не копіювати.

en: Do not copy these fields
uk_UA: Не дублювати ці поля

en: Duplicate Post
uk_UA: Дублювати цей пост

en: Duplicate Post Options
uk_UA: Дублювати властивості поста

en: Copy creation failed, could not find original:
uk_UA: Не вдалося створити копію, оскільки не можливо знайти оригінал:

en: No post to duplicate has been supplied!
uk_UA: Ніякі записи не було продубльовано!

en: New Draft
uk_UA: Нова чернетка

en: Copy to a new draft
uk_UA: Скопіювати у нову чернетку

en: Clone
uk_UA: Дублювати
