Advanced Custom Fields - en to nl_NL translation catalogue (9 entries)

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
nl_NL: Klik op de “%s” knop om een lege module toe te voegen. Je kunt ook opgeslagen modules toevoegen door de knop: “Module(s) laden” te gebruiken.

en: Add layout
nl_NL: Nieuwe module zonder content toevoegen

en: Remove layout
nl_NL: Deze module verwijderen

en: Click to toggle
nl_NL: In- of uitklappen
